Smaki-Maki
Швидше і зручніше
в додатку
Завантажити
Доставимо до 29 хв
або отримай рол/піцу в подарунок
-75 грн
Кілограм
970г
Кілограм
Філадельфія Мікс,Теплий сирний, Сирний з лососем, Рол з печеним лососем (не належить до категорії теплих)

Піти у ресторан, чи замовити доставку піци додому?

Іноді піца, котру вам привезла доставка, є смачнішою, ніж та, котру ви куштували в ресторані. А іноді домашня виходить неперевершеною. Це все залежить від повара, точніше – піцайолло. Якщо піца класна з самого початку – ті 10-15 хвилин, котрі кур’єр затрачає на доставку, зовсім не зашкодять її смаку. Якщо ж її в піч поставили не в кращому вигляді, то навіть на ресторанний стіл вона потрапить непривабливою.

Пригоріла піца – це добре?

фото піца з доставкою львів

І щодо фактору привабливості піци. Розповімо Вам один цікавий факт. От яка піца вважається «підгорілою»? Звісно ж, та, котра почорніла. Проте, у домашньої та ресторанної піци це різні «пригореності». Зараз пояснимо.

Вдома піца випікається при нижчій температурі, ніж у ресторані. Адже звичайна побтова духовка не здатна нагріватись до таких температур, як спеціалізовані печі для піци у тематичних ресторанах. Саме тому, коли домашня піца чорніє – вона занадто довго випікалась.

Чорні плями на ресторанній піці ж – абсолютно нормальне явище. Піца на тоненькій основі, котра печеться швидко, проте при надвисокій температурі. Настільки високій, що «закипає» навіть тісто (маємо на увазі, що на ньому з’являються бульбашки). От вони то і можуть «підгоріти». Тобто трохи чорних плям на скоринці – справа природня. Істинні італійці навіть вважають їх невід’ємною частиною правильної піци. Адже гіркуватий присмак цих обвуглених часточок збалансовує солодкуватий смак соусу та моцарели.

Головний фактор – атмосфера

фото піца різні начинки доставка

В світі, де більшість ресторанів пропонують доставку, вирішальним фактором є атмосфера. Якщо ви в настрої для «виходу в люди», хочете «вигуляти» новий одяг чи зустрітись із друзями таким чином, щоб нікому не довелось готувати та прибирати опісля – обирайте ресторан.

Якщо ви хочете переглядати серіальчики, комфортно вмостившись на дивані в улюблених спортивних штанцях, чи взагалі без них – замовте піцу додому. Просто прикрийтесь, коли будете розраховуватись з кур’єром ;-).

І, звісно ж, у кого ще замовити піцу у Львові, як не в Смакі-макі? Телефонуйте у будьякий час, ми працюємо цілодобово.

Читайте також
21
January
З чим приготувати смачні суші до столу

Коли хочеться смачненького – варто звернути увагу на суші у асортименті https://dr.smaki-maki.com/, які допомагають харчуватись правильно й корисно. А якщо хочеться самостійних експериментів – можна спробувати приготувати кілька варіантів вдома, використовуючи унікальні начинки. Що знадобиться для смачних ролів Перш за все варто зрозуміти, з чого саме можна приготувати суші. Насамперед серед основних компонентів, без яких […]

29
December
Ікра в японській кухні

Замовити роли у Львові можна безпосередньо з незвичайною прикрасою у вигляді ікри. Однак це не просто красивий декор, але ще й один з ключових продуктів японської кухні, що використовується не тільки для суші, а й інших рецептів. Види ікри для суші Японська кухня містить в собі величезну кількість інгредієнтів, де ікра не стала винятком, оскільки […]

29
December
Скільки можна зберігати суші в холодильнику

Замовити суші у Львові – улюблена практика багатьох гурманів та поціновувачів корисної кухні. Однак, як правильно зберігати цей продукт, якщо залишилося небагато в коробочці й немає сил це доїсти? Як зберігати суші правильно: кілька секретів Найчастіше, замовляючи суші, деяка частина смачного продукту завжди залишається, і виникає питання, як правильно зберегти його до наступного вживання. Термін […]

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .