Smaki-Maki
Швидше і зручніше
в додатку
Завантажити
Доставимо до 29 хв
або отримай рол/піцу в подарунок
-75 грн
Кілограм
970г
Кілограм
Філадельфія Мікс,Теплий сирний, Сирний з лососем, Рол з печеним лососем (не належить до категорії теплих)

Доставка суші сетів в Дрогобичі

Доставка суші-сетів у Дрогобичі – зручна послуга, за допомогою якої ви отримуєте цілий набір їжі, до складу якого входять найпопулярніші роли та суші.

Замовити суші-сет: які варіанти обрати

Нашим клієнтам ми пропонуємо два основні варіанти сетів – традиційні та новаторські, що поєднують італійську та японську кухні.

Класика

До складу таких сетів входять шматочки, які дозволяють спробувати усе й одразу. Ми розділяємо їх на три основні категорії – міні, мідл та біг сайз. До маленьких сетів входить дві порції ролів, до середніх – три-чотири, а от до великих – шість або дев’ять унікальних смаків.

Наші кухарі плідно попрацювали над тим, аби смаки, які ми додаємо до сетів, добре доповнювали одне одного. Тому усередині наборчиків доступні як рибні шматочки, так і варіанти з морепродуктами, курячим м’ясом, овочами або просто з сирним асорті, аби створити відчуття єдності та наповнення новими відчуттями.

Наші сети мають різну вагу – від 530 до 2000 грамів, а тому ласих ролів вистачить на всіх!

Комбо

Ми пропонуємо не лише класичні варіанти суші-сетів, а й у поєднанні з піцою. Разом з італійськими коржиками дуже добре поєднуються різноманітні японські смаколики, а ще вони гарно сприймаються нашим шлунком.

У нас ви знайдете три варіанти суші з піцою: Альфа, Бета та О мега Три. Вони містять у собі найактуальніші піци, до смакують разом з японськими стравами – сирну, з шинкою та з беконом. А от шматочки роли у такому наборі найсмачніші – це темпура роли, кілька видів Філадельфії та інші.

Доставка суші-сетів від ресторану Смакі-Макі

Наш заклад харчування з японським та італійським корінням пропонує клієнтам скуштувати усе й одразу, щоб створили власне враження від унікальної єдності начинок та інгредієнтів.

У нас завжди доступні ціни, виключно свіжі продукти, за якістю яких ми уважно слідкуємо на кухні. Готувати страви ми починаємо лише після того, як отримаємо ваше замовлення, а тому ви завжди замовляєте лише смачне та свіже.

У нашому меню знайдуться варіанти не лише для дорослих, а й для дітей, а тому ви зможете ласувати стравами усією родиною. Окрім цього, ми пропонуємо можливість долучитись до нашої системи лояльності, отримувати бонуси й використовувати їх як знижку під час наступного замовлення у нашому ресторані.

Окремо варто відзначити, що в нас діє доставка суші-сетів у Трускавець, а тому ви зможете отримати смачні пакуночки там, де вам справді зручно!

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .